2010. november 20., szombat
Köd volt
reggel, de aztán felszállt, délutánra kitisztult az ég, és most (délután 5-kor) ez van az égen:
Hiába, készül jönni a tél is lassan ha már ilyenkor sötét van, és udvara van a holdnak is - azt mondják, ez azt jelenti, hideg lesz.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
‹
›
Főoldal
Internetes verzió megtekintése
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése