2010. november 21., vasárnap
Bontottam...
egy kevés kasmírt (még van), és kötöttem is hétvégén, kicsit a kendőbe, és
próbakötést
próbagyöngyözést
az
Eve
-nek. A baloldali lesz az igazi.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
‹
›
Főoldal
Internetes verzió megtekintése
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése