Ez sokkal sokkal szebb lesz, mint az eredeti :)
Nagyon jóóóóóóó!!!!!
nagyon tetszenek a színei!
Köszi :) A színek Bucika nélkül nem jöhettek volna létre. :)
Ez sokkal sokkal szebb lesz, mint az eredeti :)
VálaszTörlésNagyon jóóóóóóó!!!!!
VálaszTörlésnagyon tetszenek a színei!
VálaszTörlésKöszi :) A színek Bucika nélkül nem jöhettek volna létre. :)
VálaszTörlés