2012. december 10., hétfő
2/3
mégis meglesz az újraelosztások után.
Ezt nagyon nem kellett volna.
Annyi a szerencse, hogy mi itt nem vagyunk szabadságharcosok.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
‹
›
Főoldal
Internetes verzió megtekintése
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése