2012. november 19., hétfő

Kolozsvárról hoztuk

Nagyon régi varrottas, háziszőttesen.

4 megjegyzés:

  1. Csodás. Hasonló párnát hímzek.

    VálaszTörlés
  2. Hú, de szép!
    Micsoda munka volt ez is valamikor!

    VálaszTörlés
  3. Én ilyen írásost nem tudok varrni. Maradok a keresztszemesnél. Pedig ezek is gyönyörűek.

    VálaszTörlés
  4. Gyönyörű! Igazi ünnepi darab.

    VálaszTörlés