Először is fonnivaló
Aztán egy gyönyörűséges csipkefonal
arra gondoltam, hogy ebből nagyon szép lenne egy max. 2.75 mm-s tűvel kötött stóla, valami diszkrétebb csipkemintával, ez viszont megint csak időigényes.
És egy kézzelfonott zöldség
nagyon kedvemre való árnyalatokkal és átmenetekkel. Na ennek tudom az elejét, csak a szegélymintát kell úgy kiválasszam, hogy jól hangsúlyozza a fonal szépségét. És ez a nehéz feladat...
Szóval ha kicsit több időm lenne akkor nagyon tudnám mit kezdjek magammal :)
Köszönjük a cicaságokat és a pizsamás bogarat is, Klára nagyon élvezi :)






Jajj Annamarim, nagyon szívesen:) Ne félj lesz még időd bőven a fonalakhoz, most babázz amennyit csak lehet, mert olyan hamar megnőnek a kis bogárkák:( puszi nektek:)
VálaszTörlésde szépek! klára tündéri baba :)
VálaszTörlésCsodaszép fonalak, gratuéálok hozzuk:) És csodaszép kislány:)
VálaszTörlésKöszi :)
VálaszTörlésMinden csodaszép! Minden!:-)
VálaszTörlésUgye? :)
VálaszTörlés