2012. szeptember 12., szerda

Kényeztetés

Tegnap megint csodaságok érkeztek Bucikától, mindenféle gyapjacska. Köszönjük, Bucikám!
Először is fonnivaló
amit egyelőre kénytelen vagyok csak nézegetni, a rokkámat ugyanis még nem tudtam beüzemelni. Idő híján. Ez Klára bűne, s az is, hogy amikor fonhatnék (éjszaka), akkor már inkább alszom, teljesen lefáraszt estére.
Aztán egy gyönyörűséges csipkefonal
arra gondoltam, hogy ebből nagyon szép lenne egy max. 2.75 mm-s tűvel kötött stóla, valami diszkrétebb csipkemintával, ez viszont megint csak időigényes.
És egy kézzelfonott zöldség
nagyon kedvemre való árnyalatokkal és átmenetekkel. Na ennek tudom az elejét, csak a szegélymintát kell úgy kiválasszam, hogy jól hangsúlyozza a fonal szépségét. És ez a nehéz feladat...
Szóval ha kicsit több időm lenne akkor nagyon tudnám mit kezdjek magammal :)
Köszönjük a cicaságokat és a pizsamás bogarat is, Klára nagyon élvezi :)

6 megjegyzés:

  1. Jajj Annamarim, nagyon szívesen:) Ne félj lesz még időd bőven a fonalakhoz, most babázz amennyit csak lehet, mert olyan hamar megnőnek a kis bogárkák:( puszi nektek:)

    VálaszTörlés
  2. de szépek! klára tündéri baba :)

    VálaszTörlés
  3. Csodaszép fonalak, gratuéálok hozzuk:) És csodaszép kislány:)

    VálaszTörlés