Végre, végre, esik, tegnap este óta. Már nagyon elkeserítő volt a vízhelyzet.
Ez meg azért is jó nekem, mert Klára már két órája alszik - más napokon ennyit max 6 adagban aludt, de ritkán :) általában ennél sokkal kevesebbet. Most végre kipihenjük magunk.
Na végre! Szép csendes esőt és hétvégét!
VálaszTörlésKöszönöm! Már nagyon ideje volt :)
VálaszTörlésNálunk katasztrófális a helyzet...Bár az eső esett, a fiam a begipszelt lábával sokat nyűgolődik, éjszaka többször felébred...
VálaszTörlésNekünk is nagy áldás volt! Nem is tudom, igazi, rendes eső legalább 3 hónapja nem esett mifelénk...
VálaszTörlésJó pihenést, amíg lehet! :)
Kati, kitartást!
VálaszTörlésZsoofi, nálunk is így van. Pihenj te is ameddig lehet :)