2012. szeptember 21., péntek

Esik az eső!

Végre, végre, esik, tegnap este óta. Már nagyon elkeserítő volt a vízhelyzet.
Ez meg azért is jó nekem, mert Klára már két órája alszik - más napokon ennyit max 6 adagban aludt, de ritkán :) általában ennél sokkal kevesebbet. Most végre kipihenjük magunk.

5 megjegyzés:

  1. Na végre! Szép csendes esőt és hétvégét!

    VálaszTörlés
  2. Köszönöm! Már nagyon ideje volt :)

    VálaszTörlés
  3. Nálunk katasztrófális a helyzet...Bár az eső esett, a fiam a begipszelt lábával sokat nyűgolődik, éjszaka többször felébred...

    VálaszTörlés
  4. Nekünk is nagy áldás volt! Nem is tudom, igazi, rendes eső legalább 3 hónapja nem esett mifelénk...
    Jó pihenést, amíg lehet! :)

    VálaszTörlés
  5. Kati, kitartást!
    Zsoofi, nálunk is így van. Pihenj te is ameddig lehet :)

    VálaszTörlés