Szép Szilveszterünk lesz, a Karácsony is az volt, békés, meghitt, nyugodt. Életünkben először hármasban.
Kívánok minden kedves olvasómnak egy nagyon boldog újesztendőt, kívánom, hogy jövőre minden vágyatok teljesüljön!
(fotó webről)
(P.S. ülőidegzsábára mit lehet használni terhesen? Mozgás és rozmaringos-eukaliptuszos kence kipipálva, nem használ. Dokik vállukat vonogatják, hogy nincs mit tenni ilyenkor, viszont a fájdalom is kemény...)

Nektek is szép új évet, boldog várakozást, gyönyörű egészséges kisbabát!
VálaszTörlésNagyon boldog új évet Neked is!:-)
VálaszTörlésAnnamari drága, nem ragozom, minden jót és szépet kívánok Nektek!
VálaszTörlésBoldog Új Évet Kívánok Nektek!
VálaszTörlésbékés boldog új esztendőt kívánok mindhármótoknak és szeretteiteknek!
VálaszTörléséva
Kedves Annamari, további felhőtlen babavárást és Boldog Új Esztendőt kívánok Nektek:)
VálaszTörlésSzép ünnepet kívánok nektek, az új évre egészséget! A többi meglesz :)
VálaszTörlésSajnos nincs ötletem a fájdalomra vonatkozóan...
VálaszTörlésGondolok rátok, nagyon boldog új évet!
Minden jót neked is!
VálaszTörlésSajnos az ülőideg fájdalom a gerinc problémáira utal,ezért a pihenés,kemény(ebb) fekhelyen és esetleg óvatos torna(fekve) ajánlott,hogy a becsípődött ideg kilazuljon.
VálaszTörléshttp://www.50plusz.hu/services/betegseglexikon/view/Isiasz-szindroma_uloideg-zsaba?id=545
Boldog új esztendőt és babavárást!
Izgalmas év elé nézel, nagyon jó egészséget, sok-sok boldogságot kívánok!
VálaszTörlésA fájdalomra sajnos én sem tudok semmit... :( Csak jobbulást kívánni.
Köszönöm mindenkinek a jókívánságokat!
VálaszTörlésRendesen tornáztatom a hátam, derekam, ideiglenesen enyhül, de nem szűnik a fájdalom. Lassan valóban a padlón fogok aludni, pedig nem puha az ágyunk, amióta gerincbajom van, erre mindig odafigyelek, hogy ne legyen puha a matrac. Most már kezdek elkeseredni, mert egyre rosszabb a helyzet.
happy knitting!
VálaszTörlésHappy new year!
Drága Annamari, Boldog Új Évet kívánok Nektek, azt hiszem ez számotokra meg is valósul:) Örvendek, hogy megismerhettelek, ha csak virtuálisan is, de hátha az idén összejön igazándiból is:)
VálaszTörlésNagyon boldog 2012-es évet kívánok én is! Jobbulást a gerincednek, de sajnos ez terhesen egyre csak rosszabb,nekem is a hátam fájt terhesen.
VálaszTörlésMajd ugye megmutatod a Zsófi ajándékát? bejelöltem én is a mintát, mert nagyon jó, megkötöm Lillának. Jó, hogy leírtad a tapasztalataid így én talán nem futok bele ebbe a hibába.
Nagyon boldog új esztendőt, sok-sok szép, emlékezetes pillanatot kívánok nektek!
VálaszTörlésThank you so much Rosalía!
VálaszTörlésKöszönöm Lányok!
Kati, remélem én is, mi nagyon közel vagyunk egymáshoz, igaz, most te vagy a mobilisabb kettőnk közül :)
Csilla, ha elakadsz, kérdezz nyugodtan, ne állj majd úgy mint én tettem :)
Boldog Új Evet kívánok!
VálaszTörlés