Úgy döntöttem, addig nem kezdek bele újabb projektbe, amíg a tűkön levő két kendőt be nem fejezem. Hol egyiket, hol a másikat kötöm.
Az egyik nagyon könnyű minta de kicsike tűn, a másik egy megfogható vastagságú tűn egy nagyon nehéz minta.
A fonala mindkettőnek nagyon tetszik, nagyon szép színek, élvezet őket látni, nézni és kötni.
A két ellentétes tulajdonságú minta mellé nem csak színben, hanem tapintásban is nagyon eltérő fonalak társulnak: egy selymes fogású merinó-selyemből és egy erősszálú báránygyapjúból dolgozom.
Hogy mikor leszek velük készen, nem tudom, de igyekszem, mert már van pár ötletem az őket követő mintákra.

mit jelent nálad az, hogy nagyon nehéz minta? ne vicceljünk, kérem. :o)
VálaszTörlésHajrá North Roe!
VálaszTörlésÉs az a másik? Mi lesz, ha nagy lesz? Hú, de kíváncsi vagyok!
Szépségesek a kendők, ez nem kérdés. Viszont amiben vannak, az a kosárka, no az már kérdés, mert nagyon csodásnak mutatkozik!:) Megmutatod majd teljes szépségében is?
VálaszTörlésNa, az a kosár engem is nagyon megfogott! Ó, én kosármániás:o)
VálaszTörlésAz a zöldike ismét izgalmasnak ígérkezik.
Igen ezt a kosarat én is rég bámulom :) Én is mint Gyöngyi, kosármániás :)Jók lesznek azok a kendők, a north roe színeit nagyon-nagyon imádom.
VálaszTörlésKitartás mindkettőhöz, Arti-ra nagyon kíváncsi vagyok már engem elrettentett a duplaráhajtás benne:( azt nem szeressem.
VálaszTörlésA megihletős NR-t pedig úgy szeretném majd élőben is látni, mert azok a pici szemek csak élőben mutatják meg igazi szépségüket.
:o) pedig nehéz. Komolyan.
VálaszTörlésA zöld, amivel azért elég sokat haladtam, legyen meglepi, de ígérem, majd mutatom! (remélem, mihamarabb...)
A kosár. Eredetileg más rendeltetése van, gyümölcskosár lenne, de nálam kötőskosár lett. Mutatom jövő héten rendesen is. (itt megint sötét van, mint egy barlangban, mesterséges fényben - mint már eddig is láttátok -, beég.)
A NR-vel is haladok, lassan de biztosan...