2011. január 10., hétfő

Akkor pedig kezdődjék

az igazi új év!
Eddig nagyrészt munkával telt - rengeteg munkával, ilyen évzáró jelentéssel -, hétvégi kolozsvári vendégeskedéssel, mai szebeni vizsgával, de most már túlvagyok mindenen, a vizsgán remélem sikerrel, de olyan nagyon nem is érdekel csak elküldtek, szóval mindegy - a lényeg, hogy lejárt és akkor jöhet a kötés!
Úgyhogy megyek is. Kötni.

3 megjegyzés:

  1. Jó. Aztán majd gyere mutatni!

    VálaszTörlés
  2. Ennyi minden után tényleg megérdemled, a jól megérdemelt kötést!

    VálaszTörlés
  3. Annyira szívet melengető volt most mégis azt a két szót olvasni, hogy Kolozsvár és Szeben. Remélem egyszer eljutok Erdélybe.

    Sok szép kötést kívánok mostanra is neked!

    VálaszTörlés