2010. november 9., kedd

Úgy volt, ...

... hogy tegnap átkötöttem a délutánt. Végre! És ma is ezt fogom tenni.
A tegnap mutatott nem titkos, de még nem előrehaladott projekten dolgozom, egy stóla lesz, a puhaság megtestesítése: két fonal lesz benne, mindkettő finom és puha, nagyon puha:
Tudom előre, kicsit meg fog viselni a szegély, az a szédüléstokozó körbekörbe sima, 1000+ szemmel soronként, de túlleszek rajta.
Majd írok bővebben fonalakról, tűről, mindenről - amikor készen leszek.

6 megjegyzés:

  1. Ez egyre izgalmasabb Annamari:) most még kiváncsibbá tettél:D

    VálaszTörlés
  2. Ez nagyon nagyon egyszerű lesz. A puhasága lesz a titka :o) most már a szélét szedem tűre.

    VálaszTörlés
  3. Akkor már nem sokáig kell várni rá:)

    VálaszTörlés
  4. Valami nagyon, nagyot alkotsz újra?:)

    VálaszTörlés
  5. Most pihen a lelkem. Mással vagyok elfoglalva :o)))

    VálaszTörlés