... hogy tegnap átkötöttem a délutánt. Végre! És ma is ezt fogom tenni.
A tegnap mutatott nem titkos, de még nem előrehaladott projekten dolgozom, egy stóla lesz, a puhaság megtestesítése: két fonal lesz benne, mindkettő finom és puha, nagyon puha:
Tudom előre, kicsit meg fog viselni a szegély, az a szédüléstokozó körbekörbe sima, 1000+ szemmel soronként, de túlleszek rajta.
Majd írok bővebben fonalakról, tűről, mindenről - amikor készen leszek.

Ez egyre izgalmasabb Annamari:) most még kiváncsibbá tettél:D
VálaszTörlésEz nagyon nagyon egyszerű lesz. A puhasága lesz a titka :o) most már a szélét szedem tűre.
VálaszTörlésAkkor már nem sokáig kell várni rá:)
VálaszTörlésIzgalmas!Várom én is! :)
VálaszTörlésValami nagyon, nagyot alkotsz újra?:)
VálaszTörlésMost pihen a lelkem. Mással vagyok elfoglalva :o)))
VálaszTörlés