... ilyen minidarabot kötni. A rövidített sorok 4 tűvel tisztára olyanok voltak, mint egy cirkuszi mutatvány. S amikor még csavarni is kellett - hááááát... gondoltam ki egy-két szép dolgot magamban.
De most már túlvagyok ezen, és könnyű részt kötök.
S különben is, egy nehéz részt már megkönnyítettem.
És áldom az eszem, hogy elsőre nem egy világos fonallal dolgozom, azon minden hiba látszana. Ezen nemolyannagyon, na.
Hát ez komoly kihívás.sok kesztyűt kötöttem már, de nem ilyen különlegeseket. Ha jól emlékszem a passzéval kezdtem őket, és az ujja hegyén fejeztem be. Jó lenne úgy látni a képeket, hogy a tenyerüket is,
VálaszTörlésAzt mondom, mazochista vagy! :-)
VálaszTörlésDe gyönyörű lesz!
Márta néni, én is úgy képzeltem a kesztyűkötést - EDDIG. :D a tenyerén a csavartminta folytatódik, tulajdonképpen egész körbe, illetve a szárán felfele ami van (de őszintén, azt még nem olvastam el :D)
VálaszTörlésErika, az lehetséges. Valahogy mindig kiszúrom az ilyen kihívást jelentő darabokat. Mert biza ez is az, a javából.