2010. szeptember 17., péntek

Segítség!!!!

Hosszú kínok után eljutottam a titokzatos Sub Rosa-val a szélmintához.
Na most lehet én vagyok nagyon balfék, de képtelen vagyok lekötni.
Szerintem ez IS hibás.
Akinek megvan az utolsó variáns, kérem, segítsen.
A szélminta 8. sorától kezdődően ugye a szemszámnak csökkennie kell? S ha igen, mi által fog csökkenni a minta alapján?
Nagyon belezavarodtam, nem tudom, én nem látom, vagy tényleg nincs benne elegendő apasztás? Vagy a szaporításoknak nem kéne ott lenni?
Köszönöm előre is.

5 perc múlva: máris jött válasz a tervezőtől. Igen, valóban hibás a szélminta is. Rögtön kapjuk az errata-t.

10 megjegyzés:

  1. Ha valaha írok fizetős mintát, megkérhetlek arra, hogy csinálj próbakötést. :-D

    VálaszTörlés
  2. Nöné, szerintem is.
    Zsófi, ennyi hibét egy valamiben szerintem lehetetlen ejteni. Igen, lekötöm, de csak piacra dobás előtt. :D

    VálaszTörlés
  3. Ez nagyon durva:( Remélem, több baki nem lesz benne, mert már nagyon várom a végeredményt:)

    VálaszTörlés
  4. Bucikám, nem jobban, mint én. Csak már félek kézbevenni, mert nem tudom, mi lesz a következő akadály. Egyébként meg nem vagyok biztos abban, hogy a Chart 2 működik az utolsó verzióban... lehet igen, de tisztára belehülyültem már ebbe a kendőbe. Komolyan.

    VálaszTörlés
  5. Épp az előbb jött az errata, ez már pont a 6. Nagyon gáz!

    VálaszTörlés
  6. Erika, az.
    Én döntöttem. Kötök egy szegélyt rá, ha sikerül ezt megkötni, ezt, de rövidített változatban (8-10 sor ilyen minta alapján bőven elég, de még sok is), ha nem, akkor ami lesz belőle. Amúgy is megvariáltam nagyon. Már eddig...
    Ma BE FOGOM FEJEZNI.

    VálaszTörlés
  7. Annamari, minden elismerésem a tiéd, én már biztos behajítottam volna a sarokba.
    Mihelystlesz egy kis időm, megnézem a japán könyvben a mintát, amit én akartam felhasználni, hátha ki lehet sütni belőle valamit.

    VálaszTörlés
  8. Én is már kidobtam volna az ablakon az biztos, de ez nálad már azért sem hagyod magad kategória :)Ez már egy teljesen egyedi kendő lesz. Idegesítő, hogy ezt pénzért kínálta valaki.

    VálaszTörlés
  9. Kitartásod és türelmed, az van... :o)))
    A tervezőnek meg önbizalma. :o(

    VálaszTörlés