Kíváncsi vagyok az élménybeszámolódra és a végleges szegélyre:)
Hurrá! Na ezt mindannyian végigizgultuk.
Na, erre én is nagyon kíváncsi vagyok. :)
Elég nehéz szülés volt! Örülök, hogy kész, kíváncsian várom a képeket!
Kiváncsian várom én is !
Várom!
Köszi :o)
Kíváncsi vagyok az élménybeszámolódra és a végleges szegélyre:)
VálaszTörlésHurrá! Na ezt mindannyian végigizgultuk.
VálaszTörlésNa, erre én is nagyon kíváncsi vagyok. :)
VálaszTörlésElég nehéz szülés volt! Örülök, hogy kész, kíváncsian várom a képeket!
VálaszTörlésKiváncsian várom én is !
VálaszTörlésVárom!
VálaszTörlésKöszi :o)
VálaszTörlés