Szió :)Remélem a terveid szerint alakul minden ...Jó lazítást! .)
Nem tudok gepelni:)Szoval jol hangzik és jo szorakozast hozza :))
Köszi, meglesz/meglett. Olyan jóóóó!
Szió :)
VálaszTörlésRemélem a terveid szerint alakul minden ...
Jó lazítást! .)
Nem tudok gepelni:)
VálaszTörlésSzoval jol hangzik és jo szorakozast hozza :))
Köszi, meglesz/meglett. Olyan jóóóó!
VálaszTörlés