Utalgattam, célozgattam egy másik kötésemre a közelmúltban, de úgy akartam, hogy előbb a tulajdonosa élőben lássa, utána képen, azóta ott van nála, és mutathatom.
Szóval, igen, készen van a kasmír Triangular Summer Shawl. Nagyon jó volt kötni. Az a fonal kötteti magát, puha, könnyű - egyszerűen nagyon jó vele dolgozni.
Már akkor készen volt, amikor Szalárdon jártam, csak nem mutattam képeket róla, pedig az első adag fotó ottani. Egy zuzmós nagy kövön fotóztam, nekem nagyon bejött a kontraszt a sál meg a kő között.
Aztán persze, párat itthon is kattintottam...
Adatok: 110*60 cm, 60 gramm.
Tű: 3.25 mm
Fonal: újrahasznosított kasmír.
Idő: 5 nap, valamikor júliusban.








Álomszép lett :)
VálaszTörlésMeseszép, gyönyörű!
VálaszTörlésMegint csak ismételni tudom, Győnyörű, mint mindig!
VálaszTörlésIgazi mestermunka lett ez is. Non plus ultra....
VálaszTörlésAnnamari! Van valami külön titka annak, hogy teljesen szimmetrikusak a hajló bogyóid? Mindkét irányt egyformán kötöd?
VálaszTörlésKöszönöm mindenkinek :o)
VálaszTörlésIlonamamzi, szerintem a rutin a titka. :o) Mindig egyformán kötöm, aztán a kötés dőlése viszi magával a bigyó irányát is. Most már, pár ezer nupp után eljutottam oda, hogy tudom teljesen egyformára húzni a hurkokat.
Gyönyörű habos:)
VálaszTörlésNagyon-nagyon szép! Annyira ehez a fonalhoz illik, hogy nem is tudom mással elképzelni...
VálaszTörlésGyönyörű a kendő élőben is:) Még egyszer köszönöm szépen!
VálaszTörlésKöszönöm, Lányok!
VálaszTörlésÉn is úgy érzem, ebben a sálban nagyon jól összetalálkozott a minta a fonallal.
Adél, nagyon szívesen, viseld egészséggel!
Ez meseszép lett Annamari! A fotók is olyan csodásak....
VálaszTörlésDe hogy 5 nap alatt valaki ilyet is tud, na ezen én mindig kiakadok, pontosabban magamon, hogy nekem miért is tart 5 hétig? :)
Köszi, Bucilla.
VálaszTörlésEz a minta tényleg nagyon gyors. És nagyon jó benne, hogy a legszélesebb részén kezded el, aztán egyre jobban fogynak a szemek, így egyre gyorsabban haladsz, és ez egyre jobban motivál.
Na meg nagyon jól mutatja magát a minta, látod, mikor mi jön, úgyhogy elszámolni is igen nehéz lenne.
Nagyon szép lett, gratulálok!
VálaszTörlésÓÓÓ! és megint óóóó!
VálaszTörlésGyönyörűség. :o)
Köszönöm, Lányok!
VálaszTörlésAzt hiszem, a közeljövőben megkötöm még egyszer. Valaki csatlakozik?
Olyan szép, hogy olyan nincs is.
VálaszTörlésÉs hogy 5 nap alatt?! Az számomra elképzelhetetlen-lehetetlen-nemistudommi. ;)
Köszönöm, Zs.
VálaszTörlésSzerintem ez az egyik legegyszerűbb minta
Ez annyira szép! Csak nézem és nem hiszem, hogy van ilyen...A piros sál is nagyon szép, mestermü!Sok sikert a pelyhes kardigánhoz!
VálaszTörlésKöszönöm.
VálaszTörlésEz azért a fonal érdeme is... ezt a mintát kasmírból ajánlanám bárkinek megkötésre...