2010. augusztus 27., péntek
Jókedv
a javából. Legalább ennyire.
3 hét nyugalom... kötés, pihenés.
2 megjegyzés:
nöné
2010. augusztus 27. 15:38
Alkoss és pihenj sokat!
Válasz
Törlés
Válaszok
Válasz
Annamari
2010. augusztus 27. 21:56
Köszi, meglesz. És természetesen, lesz egy tali is, amit nagyon várok :o)
Válasz
Törlés
Válaszok
Válasz
Megjegyzés hozzáadása
Továbbiak betöltése...
‹
›
Főoldal
Internetes verzió megtekintése
Alkoss és pihenj sokat!
VálaszTörlésKöszi, meglesz. És természetesen, lesz egy tali is, amit nagyon várok :o)
VálaszTörlés