2010. augusztus 27., péntek

Egyesülés

Tegnap megtörtént.
A sok bontás, újrakötés után úgy tűnik, sínen van a dolog.
A zsebek már a helyükön vannak, jó, tudom, jön még a ráerősítés, de már nem tudom őket levenni a kardigánról. 
Még olyan félméternyi kötés, de már elfelejthetem a sima-fordítottat, most minden sor mindkét végén figyelnem kell a csavarásokra. Végre egy kis izgalom!
Amúgy pedig álmodozom itt a Buci-féle fonalból kötendő dologról, már asszem tudom, mi lesz, de nem merem elkezdeni, míg be nem fejezem a Luminent...

18 megjegyzés:

  1. Csak összeáll a puzzlee! Nagyon klassz lesz!!

    VálaszTörlés
  2. Jól látom egybe kötöd az elejét és a hátát?
    Vannak azért izgalmas részek benne, viszont csoda szép lesz.

    VálaszTörlés
  3. Rákerestem, nagyon szép modellt választottál. Az eddigi munkád ígéretes! Hajrá-hajrá!

    VálaszTörlés
  4. Nagyon szép lesz, csodálatos a csavart minta ami végigfut rajta. És azok a gyönyörű hópelyhek! A legtöbben a ravelry-n, lehagyták róla, nem tudják mit veszítenek.

    VálaszTörlés
  5. Nagyon szép lesz, már alig várom, hogy egyben láthassam rajtad! Nagyon feldobja ez a csavarás meg a hópelyhek.

    VálaszTörlés
  6. Köszi, Lányok!
    Izgalmas ez bizony :o).
    A hópelyhekkel egyetértek, szerintem is kellenek rá, pontosan ők adják meg a kardigán egyediségét.

    VálaszTörlés
  7. Ja, igen, egybe jön kötve, aztán fennebb majd összekötöm az ujjakkal is és a kapucnival is.

    VálaszTörlés
  8. Nagyon igéretes és szerintem is a csodás csavarés és a hópelyhek adják a varázsát, anélkül nem ér semmit szerintem.

    VálaszTörlés
  9. Mikor már egyben lesz az egész lesz mit emelgess kötés közben az biztos.

    VálaszTörlés
  10. Már most van :o) ilyen súlyosat nem kötöttem tán sosem eddig.

    VálaszTörlés
  11. szia!
    gyönyörű dolgokat készítesz!

    még pár hónapja találtuk a blogodon egy angol-magyar kötéskifejezések szótárát, de most nem találjuk és nagyon szükségünk volna rá!
    tudnál segíteni ezügyben?
    esetleg, ha megint feltennéd, vagy elküldenéd a mailemre, nagyon hálás lennék!
    pont megyünk a hétvégén a mátrába s végre talán lefordítanánk a férjemmel egy pulcsimintát a kislányunknak kötném...
    előre is nagyon köszi!
    violkata@gmail.com
    szép napokat!
    Ktaa

    VálaszTörlés
  12. Ez a minta az én fantáziámat is izgatja már régóta... nagyon izgalmasnak ígérkezik a Te változatod.

    VálaszTörlés
  13. Annamari, ez olyan, de olyan gyönyörű lesz....el sem tudom mondani:) Olyan kíváncsi lennék rá élőben is, lehet, hogy Nöné-ékhez már ebben jössz?

    VálaszTörlés
  14. Kezdek már türelmetlen lenni :o) de szerintem befejezem a jövő héten.
    Peony, várom a végét, izgalmas dolog, egy csomó újdonsággal ismerkedtem meg a kötése közben.
    Bucilla, elvinném D-be. Magamon, ha nem egyéb, bármilyen meleg lesz - mert már most óriási darab, és nagyon súlyos is, csomagolni nem tudom, mennyire fog lehetni. Az az érzésem, kedvenc téli viselet lesz :o)

    VálaszTörlés
  15. Ez nagyon izgi! És még így szürkében is tetszik.

    VálaszTörlés
  16. Hátha hűvös lesz:) Nagyon különleges, nekem is kedvencem lenne, és milyen jó kis meleg lesz ez télen!

    VálaszTörlés
  17. Bea, alig várom, hogy mutassam színesben! De azt csak készen...
    Bucilla, valahogy elcipelem, remélem :D...

    VálaszTörlés