2010. július 25., vasárnap

Vasárnap

Szürke és sötét minden kint.
A múlt hetek kánikulája után erősen lehűlt az idő, és a záporokat felváltotta az ideülős eső.
Nagyon kötős idő van. Kötök is, ezerrel, gondolatban a lányokkal Tihanyban.
De kötést most nem fotóztam, nem akarok megint olyant mutatni, ami színben annyira távol áll a valóságtól. És ilyen fényviszonyok közt jót nem lehet.
A hangulatot ilyesmivel javítom:

4 megjegyzés: