A múlt hetek kánikulája után erősen lehűlt az idő, és a záporokat felváltotta az ideülős eső.
Nagyon kötős idő van. Kötök is, ezerrel, gondolatban a lányokkal Tihanyban.
De kötést most nem fotóztam, nem akarok megint olyant mutatni, ami színben annyira távol áll a valóságtól. És ilyen fényviszonyok közt jót nem lehet.
A hangulatot ilyesmivel javítom:
Muszáj jönnöd jövőre, egyszerűen muszáj!
VálaszTörlésMegyek. :o)
VálaszTörlésSzavadon foglak, nem felejtem, nem ám, vigyázz!
VálaszTörlés:o) én sem!
VálaszTörlés