"Ha penig a füvét, virágát, az ágyban fejed alá teszed, véled hordozod, elaluszol, a kígyót, békát, gyékot elűzi" - írta róla Melius Péter az 1578-ban megjelent Herbáriumában.
A szurokfű, Origanum vulgare az ajakosak családjába tartozó évelő faj, 40-60 cm magasra nő meg.
Szára felálló, selymesen szőrös, a virágzatban elágazó.
Levelei keresztben átellenesek, tojásdadok, ép szélűek, mirigyszőrösek. Az apró, lilás-rózsaszín virágok a szár végén ernyős bogvirágzatba tömörülnek. A porzók a virágokból kiállnak. A virágzat murvalevelei sötét bíborszínűek. A virágzási idő július-szeptemberre tehető, ilyenkor gyűjtsük, lehetőség szerint napsütéses időben.
Az egész növény fűszeres illatú.
Napsütéses erdőszélek és cserjések növénye, de megtaláljuk száraz gyepekben is. Melegkedvelő, és a mésztartalmú talajokat preferálja.
Felhasználása sokoldalú.
Gyógynövényként a föld feletti virágos hajtást alkalmazzák, akár külsőleg, akár belsőleg. Gyógyhatását a timoltartalmú illóolaja, a cser- és keserűanyagok biztosítják.
Belsőleg (teakánt, alkoholos kivonatként) alkalmazva gyulladásgátló, görcsoldó, karminatív és vízhajtó hatása van, de köhögés ellen is igen hatásos. Hormonháztartásra való hatása miatt terhes nőknek nem ajánlott a fogyasztása!
Külsőleg alkalmazva a légúti szervek panaszait enyhíti (köhögés, hörghurut, asztma), de hatékony izomfájdalom, artritisz és fogfájás esetén is.
Illóolaja a kozmetikumipar egyik alapanyaga. A szárított növényt potpourrik-ba, illatos párnácskákba keverik.
Teája igen kellemes ízű, ezért teakeverékek alkotójaként is gyakran használják.
Fűszernövény, az oregánó a szurokfű egyik alfaja.
A virágos hajtást textilfestésre is használják, piros szín létrehozására, de ez nem tartós.


Nádasszék határában rengeteg vadcsombort gyűjtöttünk, hangyabolyok tetején nőttek az óriási bokrok. Érdekességképpen tudok mutatni hangyászmedve által letarolt bolyt.
VálaszTörlésKöszönöm, hogy megírtad ezt a postot.Jó tudni, hogy milyen gyógyhatása van ennek a növénykének.Valószínű ki fogom próbálni a görcsoldó hatása miatt. :)
VálaszTörlésDélka, a kakukkfűről is fogok írni (valamikor...), azt nagyon szeretem, amikor korábban nyáron ha gyepben sétálunk, az egész környék frissítő kakukkfű-illatba borul a megtaposott levélkéktől.
VálaszTörlésDelfike, és még nagyon finom is a jó hatása mellett.
Sszeretném én is megköszönni a részletes leírást, jó tudni ezeket a dolgokat a gyógynövényekről. Nekem is van, de csak fűszerezéshez használtam eddig.
VálaszTörlésA potpurriról sem tudtam érdekes illata lehet kakukkfűvel:)
Egy kérdésem van még szárítani hogyan kell? elég csak csokorba kötni és szárazhelyen felakasztani?
De jóóó kis 5let ez a botanikai kisokos. Én is örömmel olvasom.
VálaszTörlésLányok, örülök, hogy van benne újdonság! Majd jönnek még mások is. Eredetileg szezon szerint akartam a bejegyzéseket megírni, de kimaradt a nyárelő, így ha ezt pótolni akarom, akkor megkéstem vele. De lesz még május-június...
VálaszTörlésEzt használják a pizzára is nem? Én is nagyon kedvelem a gyógynövényeket! Anyukámtól tanultam, hogy nagyon jó a hatásuk, de minden leirásból megtudhat az ember-lánya még pluszba valamit. Nagyon tetszik, hogy ilyenekről is irsz.
VálaszTörlés