Hú de jó színe van. Ám szerintem nem vadító. Nem jó jelző. Ez kérem DÖGÖS VÖRÖS!!! :o) A fehér, vagy fekete kabátkámon nagyon el tudnám képzelni.
Nagyon nagyon szép piros! És csak kicsit bigyós? Hát már most sok van a részlet fotón;)
Nagyon szép a színe, csodás piros! Van ezen is bőven bigyó, úgy nézem :)
Hát engem ez kissé vadít :o), de megkötve lehet, majd dögös lesz. Ami a bigyók számát illeti, szerintem a viszonyítási alap minden. A Crown Prince-hez képest (ami utolsó munkám volt) tényleg kevésbigyós :o)))
Ígéretes, várom a folytatást!
Kb. 1/3-nál tartok...
Hú de jó színe van. Ám szerintem nem vadító. Nem jó jelző. Ez kérem DÖGÖS VÖRÖS!!! :o)
VálaszTörlésA fehér, vagy fekete kabátkámon nagyon el tudnám képzelni.
Nagyon nagyon szép piros! És csak kicsit bigyós? Hát már most sok van a részlet fotón;)
VálaszTörlésNagyon szép a színe, csodás piros! Van ezen is bőven bigyó, úgy nézem :)
VálaszTörlésHát engem ez kissé vadít :o), de megkötve lehet, majd dögös lesz.
VálaszTörlésAmi a bigyók számát illeti, szerintem a viszonyítási alap minden. A Crown Prince-hez képest (ami utolsó munkám volt) tényleg kevésbigyós :o)))
Ígéretes, várom a folytatást!
VálaszTörlésKb. 1/3-nál tartok...
VálaszTörlés