2010. július 18., vasárnap

Vadító vörös

Folyamatban.
Ez csak kicsitbigyós.

6 megjegyzés:

  1. Hú de jó színe van. Ám szerintem nem vadító. Nem jó jelző. Ez kérem DÖGÖS VÖRÖS!!! :o)

    A fehér, vagy fekete kabátkámon nagyon el tudnám képzelni.

    VálaszTörlés
  2. Nagyon nagyon szép piros! És csak kicsit bigyós? Hát már most sok van a részlet fotón;)

    VálaszTörlés
  3. Nagyon szép a színe, csodás piros! Van ezen is bőven bigyó, úgy nézem :)

    VálaszTörlés
  4. Hát engem ez kissé vadít :o), de megkötve lehet, majd dögös lesz.
    Ami a bigyók számát illeti, szerintem a viszonyítási alap minden. A Crown Prince-hez képest (ami utolsó munkám volt) tényleg kevésbigyós :o)))

    VálaszTörlés
  5. Ígéretes, várom a folytatást!

    VálaszTörlés