2010. július 27., kedd

Kötöttem hétvégén

Még nem mutatom az egészet, azt maaaajd, amikor eljön az ideje. De hogy lássátok, igaz, mutatok egy icike-picike részletet belőle. Természetesen bigyós.
Ma a postaládámban találtam egy értesítést, hogy külföldi postai küldeményem van. Hát eltipegtem a postára, a nagy sárban-vízben 7 centis sarkokon, még fel se jöttem átöltözni, ahhoz, hogy ott közöljék, hogy igen, ott van, de előbb át kell írni a postai kihordótól a pulthoz, és menjek vissza majd fél 6 után.
Na de nem fogja a záróra a postán érni, megyek, rohanok amint lehet, mert sejtem, mi érkezett ide, és türelmetlenül várom, hogy megérinthessem, megnézhessem. Attól félek, hogy tűre is akarom gyorsangyorsan venni. Köszönöm, Bucilla!

4 megjegyzés:

  1. Icike-picikén is szépségesen ígéretes.

    VálaszTörlés
  2. Nagyon, nagyon szívesen:))) Remélem tetszeni fog neked.

    VálaszTörlés
  3. Köszi, Lányok!
    Irenka, ez már nagy.
    Petunia, ígérem, hamarosan teljes valójában látni fogjátok :o) majdnem készen van. Ma befejezem, holnap szélcsipke+illesztések.
    Bucilla, itt vannak. Nem tudom, hogy csinálod, csináljátok, de hogy csoda kerül ki a kezetek közül, az egyszer biztos. Köszönöm!

    VálaszTörlés