2012. november 13., kedd

Nincs sapkám

Eddig sem volt több, de most rájöttem, hogy nincs.
Ma reggel legalábbis egyet sem találtam.
Kötni kell.

7 megjegyzés:

  1. én is sokszor így vagyok ezzel :) még szerencse, hogy hamar kész :D Meg aztán kötni KELL! :D

    VálaszTörlés
  2. Hát bizony kötni KELL. Most egy komolyabb sapit, vagy 2-t, aztán jöhetnek a viccesek...

    VálaszTörlés
  3. Én ma cérnázok neked egy illetve két sapkának valót, de addig míg abból sapit varázsolsz, inkább köss egyet:)ami kell az kell Annamarim;)

    VálaszTörlés
  4. A suszternek cipője... tudod a közmondást :-)

    VálaszTörlés
  5. Bucikám, köszönöm!
    Mára lett egy. Tervben sürgősen még egy, amibe szerelmes lettem...

    VálaszTörlés