A pár zokni felénél tartok pontosan: félpár készen (szálak is elvarrva), másik el sincs kezdve.
Lassabban megy mint régebb: Klárika nem nagyon akar közreműködni és én is jól legatyásodtam: fáj a fejem és nagyon folyik az orrom.
Azért megpróbálom befejezni hétfőig.
Hajrá! Propoloszmézes hársteás jobbulást kívánok!
VálaszTörlésKöszi, lassan helyrejövök. :) már kicsit jobb, remélem holnapra kutyabajom :)
VálaszTörlés