2012. november 9., péntek

Félúton

A pár zokni felénél tartok pontosan: félpár készen (szálak is elvarrva), másik el sincs kezdve.
Lassabban megy mint régebb: Klárika nem nagyon akar közreműködni és én is jól legatyásodtam: fáj a fejem és nagyon folyik az orrom.
Azért megpróbálom befejezni hétfőig.

2 megjegyzés:

  1. Hajrá! Propoloszmézes hársteás jobbulást kívánok!

    VálaszTörlés
  2. Köszi, lassan helyrejövök. :) már kicsit jobb, remélem holnapra kutyabajom :)

    VálaszTörlés