2012. november 11., vasárnap

6 hónap

Ezóta gyorsult fel az idő.
6 hónapja ilyenkor már kint volt Klárika, pár órásan aludt
és én is pihentem.
Azóta megtanult kacagni,
mondikálni, forgolódni,
helyet változtatni (valami kúszás és mászás között levő mozdulatokkal) - csak aludni még mindig nem tanult meg.
Kinőtt két foga.
És napról napra tovább ügyesedik.
Nőj nagyra Klárikám!

12 megjegyzés:

  1. Istenem, hogy telik az idő:) Még nekem is úgy tűnik mintha most lett volna:)
    Nagyra nőjjőn KLárika én is azt kívánom:)

    VálaszTörlés
  2. Napról napra okosodik, igazán gyönyörű Klérika. Sokan irigykedünk ám Rád.

    VálaszTörlés
  3. Boldog feledik szülinapot a Huncutfejűnek! :-D

    VálaszTörlés
  4. :)
    Isten éltesse Klárikát!
    Tényleg rohan az idő.

    VálaszTörlés
  5. Bizony, bizony, Isten éltesse Klárikát! És tanítsa meg elaludni! :)
    (ú, emlékeszem, amikor bőgve hívtam fel a barátnőmet, hogy a Gazsika olyan jó kisgyerek, de hogy a fenébe tanítasz meg egy kisbabát aludni, ha az üvöltéstől nem hallja, hogy inkább be kellene csukni a szemit is, a száját is...:) )
    De aztán kialakul, ha megvan a rendszer, kialakul, hidd el!

    VálaszTörlés
  6. És némelyik képen Klárika annyira okosan, értelmesen néz, mintha egyéves lenne, nem fél!

    VálaszTörlés
  7. Tündér Klárika!
    Hamarosan minden napra jut valami tanulni. okosodni, huncutkodni való:))

    VálaszTörlés
  8. Hogy telik az idő!
    Klárának csodaszép szemei vannak! És hidd el, egyszer aludni is fog. Reméljük, előbb, mint utóbb... :-)))

    VálaszTörlés
  9. Köszönöm mmindenkinek!
    Az alvásba beletörődtem, én ezen nem tudok változtatni. Ha mégis változnak a dolgok maguktól, nagyon fogok örülni. :)

    VálaszTörlés
  10. boldog felediket kívánunk Klárika!:)

    VálaszTörlés
  11. Megtanul majd aludni ia, ne félj :-) addig is : kitartás! Mi már kinőttünk ebből a gondból - kijöttek mind a fogaik, most már alszanak estétől reggelig - viszont az első 1 év, az kemény volt. Boldog hófordulót!

    VálaszTörlés
  12. Köszönjük. :)
    Az alvás nálunk ilyenforma: reggel 5-6 között ébred(ünk)
    8 körül 20-30 perc alvás, 12 körül ugyanennyi, kora délután ugyanennyi és este 7-től nyűglődés, altatás néha el 10-ig, 10:30-ig. Éjjel jó esetben csak 2 szopi van, de pl. az elmúlt éjjel 5 volt. Ma eddig aludt kb 25 percet. Viszont olyan, mintha Duracellek lennének benne, egy percre meg nem áll... kötés, fonás? felejtsem el...

    VálaszTörlés