Ma valamivel világosabb van, megpróbáltam rendesebb képeket készíteni a rovingokról:
És itt az evolúcióm:
azért látszik, hogy javuló tendenciát mutat a fonalam.
Miután megjött Zsu könyve, és el is olvastam világossá vált számomra, hogy mit csinálok rosszul, ezen javítottam.





napfénynél sokkal ragyogóbbak a színek. nagyon jól haladsz a tanulással!
VálaszTörlésNagyon szépek, jó munkát hozzá!
VálaszTörlésKöszi, igyekszem. :)
VálaszTörlés