2012. október 15., hétfő

Ma

Ma ilyen szépet hozott a posta:
Köszönöm, Zsu!
Még haza sem jöttem vele, leültünk egy parkban és végignéztük a képeket (Klárival :D), gyönyörűek. Mikor fogok én így fonni, hogy ilyen csuda fonalaim legyenek... mondjuk, dolgozom rajta.

4 megjegyzés:

  1. Szerintem már az úton vagy:-) Csak haladj tovább...
    Most én mondom, mikor fogok én olyan gyönyörű kesztyűket kötni, mint Te...?

    VálaszTörlés
  2. Igyekszem, maradjunk ennyiben :)
    A kesztyű annyiban könnyebb, hogy van hozzá minta. A fonáshoz érzés kell. :) kezdetben ez nem mindig van meg... vannak nagyon rossz napok is fonásügyileg.

    VálaszTörlés