2012. október 22., hétfő

Ma délben Mamám elment a fia után. Pont egy hónappal utána.
Nyugodj békében Mama!

14 megjegyzés:

  1. Szegénykéim:( Őszinte részvétem, és még több kitartést Nektek.

    VálaszTörlés
  2. Köszönöm. Ez így nagyon közel van egymáshoz... de legalább Mama nem szenved tovább, nagyon fájt vasárnap látni a kínjait.

    VálaszTörlés
  3. Részvétem Annamari, nagy ölelést küldök neked!

    VálaszTörlés
  4. Te jó ég, mennyire sok ez így együtt az ittmaradóknak :-(
    Legyetek nagyon erősek!

    VálaszTörlés
  5. Nehéz ez... Nagyon sajnálom, sokat gondolok Rád...

    VálaszTörlés
  6. Annamari!
    Annyira sajnálom. A Jóisten segítsen most Neked!

    VálaszTörlés
  7. Köszönöm!
    Zsoofi, hogy vagytok? Gondolom már boldogan otthon, együtt, ismerkedésben. :)

    VálaszTörlés