Nyugodjon békében!!!
Szegénykéim:( Őszinte részvétem, és még több kitartést Nektek.
reszvetem
Öszinte részvétem. :(
Köszönöm. Ez így nagyon közel van egymáshoz... de legalább Mama nem szenved tovább, nagyon fájt vasárnap látni a kínjait.
Részvétem Annamari, nagy ölelést küldök neked!
Őszinte részvétem!
Te jó ég, mennyire sok ez így együtt az ittmaradóknak :-( Legyetek nagyon erősek!
Nehéz ez... Nagyon sajnálom, sokat gondolok Rád...
Köszönöm mindenkinek!
Annamari! Annyira sajnálom. A Jóisten segítsen most Neked!
Köszönöm! Zsoofi, hogy vagytok? Gondolom már boldogan otthon, együtt, ismerkedésben. :)
Részvétem, Annamari
Nyugodjon békében!!!
VálaszTörlésSzegénykéim:( Őszinte részvétem, és még több kitartést Nektek.
VálaszTörlésreszvetem
VálaszTörlésÖszinte részvétem. :(
VálaszTörlésKöszönöm. Ez így nagyon közel van egymáshoz... de legalább Mama nem szenved tovább, nagyon fájt vasárnap látni a kínjait.
VálaszTörlésRészvétem Annamari, nagy ölelést küldök neked!
VálaszTörlésŐszinte részvétem!
VálaszTörlésŐszinte részvétem!
VálaszTörlésTe jó ég, mennyire sok ez így együtt az ittmaradóknak :-(
VálaszTörlésLegyetek nagyon erősek!
Nehéz ez... Nagyon sajnálom, sokat gondolok Rád...
VálaszTörlésKöszönöm mindenkinek!
VálaszTörlésAnnamari!
VálaszTörlésAnnyira sajnálom. A Jóisten segítsen most Neked!
Köszönöm!
VálaszTörlésZsoofi, hogy vagytok? Gondolom már boldogan otthon, együtt, ismerkedésben. :)
Részvétem, Annamari
VálaszTörlés