2012. október 10., szerda
Kint és bent
Kint:
(azért nemsokára kimegyünk, vásárolni kell)
Bent:
Készülőben:
Várakozóban:
Látjátok: csak három, a negyediken fonal van.
2 megjegyzés:
paribanu
2012. október 10. 18:30
Csodálatos az kék kesztyű...
Válasz
Törlés
Válaszok
Válasz
Annamari
2012. október 11. 7:57
Sokkal jobban haladok vele, mint a fehérekkel :)
Válasz
Törlés
Válaszok
Válasz
Megjegyzés hozzáadása
Továbbiak betöltése...
‹
›
Főoldal
Internetes verzió megtekintése
Csodálatos az kék kesztyű...
VálaszTörlésSokkal jobban haladok vele, mint a fehérekkel :)
VálaszTörlés