2012. október 23., kedd

Fonalterápia

Most igazán nagy szükségem van rá.
Kellenek a hosszú gondolkodásmentes sorok, ahol egy dolgom van: nézni, hogy alakulnak a színek és kell a kicsike csipkebetét is, mert az úgy vagyok én.
A fonal Bucika kézzelfont fonala, majd elmondom mi lesz belőle.

2 megjegyzés:

  1. Még a színe is olyan szép,megnyugtató. Ajándék tud lenni a kötés, amikor egyébként az ember fejét meg a szívét éppen tüzes vassal sütögetik belülről.

    VálaszTörlés
  2. Ezt nagyon jól megfogalmaztad. Sokat segített már eddig.

    VálaszTörlés