De, mérgező. De majd megtanítjuk Klárának, hogy mihez nem szabad nyúlni (sok gyöngyvirágunk is van, annak ráadásul piros bogyója van ősszel, a gyermekeket csábítandó...)
Jó helyen laktok!!! (Nagyanyám kertjében is rengeteg gyöngyvirág van - illetve volt, míg ez a hülye kutya ki nem taposta -, de mindannyian szerencsésen túléltük a gyerekkorunkat:-)
Még csak fogunk lakni :) A kolozsvári házunk udvarán nekünk is sok a gyömgyvirág s mi is felnőttünk anélkül, hogy megkóstoltuk volna :D Vasárnap láttam egy lila domboldalt, kár, hogy nem fotóztam le :) de nem a házunk környékén. Én is nagyon szeretem :)
Igazi gyönyörűség! Nem mérgező?
VálaszTörlésDe, mérgező. De majd megtanítjuk Klárának, hogy mihez nem szabad nyúlni (sok gyöngyvirágunk is van, annak ráadásul piros bogyója van ősszel, a gyermekeket csábítandó...)
VálaszTörlésJó helyen laktok!!!
VálaszTörlés(Nagyanyám kertjében is rengeteg gyöngyvirág van - illetve volt, míg ez a hülye kutya ki nem taposta -, de mindannyian szerencsésen túléltük a gyerekkorunkat:-)
Boldogult gyermekkoromban lila volt a domboldal. Mennyire szerettem, szeretem!
VálaszTörlésMég csak fogunk lakni :) A kolozsvári házunk udvarán nekünk is sok a gyömgyvirág s mi is felnőttünk anélkül, hogy megkóstoltuk volna :D
VálaszTörlésVasárnap láttam egy lila domboldalt, kár, hogy nem fotóztam le :) de nem a házunk környékén. Én is nagyon szeretem :)