2012. augusztus 30., csütörtök

Megkönnyebbülés

Feszül a fekete!
Holnap még kb. egy óra munka van vele és aztán igazán egészen kész!
És most igazán lefekszem mert sok szopizás lesz még reggelig...

5 megjegyzés:

  1. hiába nem könnyű, megéri fekete csipkét kötni. annyira mutatós! "könnyű álmot hozzon a szél..."

    VálaszTörlés
  2. Majd mutasd egészben, biztosan gyönyörű!!!
    Jaj ne mondd, valami volt az éjjel, Bogi is 2 óránként zargatott, állandóan szopizni akart, (nem csak akart szopizott is) alig aludtam valamit!

    VálaszTörlés
  3. A fekete csipke rendkívűl elegáns:-) mindenképp megéri a fáradozást!

    VálaszTörlés
  4. mióta szeretnék egy fekete csipkestólát,mióta.... nagyon irigyellek, de a jófajtával,én nem látok sztem annyira jól, hoyg feketét, ráadásul amiket kiválasztottam mintát, nem tudom megkötni, ezek a szélcsipkék kifognak rajtam, azt hiszem, szóval,megint csak kalapemelés!

    VálaszTörlés
  5. Már ez a kis részlet se semmi, muti majd az egészet is, jó?

    VálaszTörlés