2012. augusztus 30., csütörtök

Mazochizmus

Tegnap késő este felvarrtam a feketeség szélcsipkéit. Rájöttem, hogy kb. hiába várom azt, hogy legyen nappal 3 nyugodalmas órám, ez nem fog eljönni túl hamar, úgyhogy ott meresztettem a szemem vagy két és fél órán keresztül, bele is szédültem. Most már ázik, ma blokkolom és holnap remélem elvarrom a szálakat is. Kis szerencsével fotózok is.
Most egy ideig nem akarok feketét kötni.

8 megjegyzés:

  1. Hű, nagyon kíváncsi vagyok rá egyébként, hogy mivel rongáltad a szemedet :-D Nálam is van folyamatban egy fekete pulcsi, kizárólag nappali fénynél, de még olyankor is kitalálok minden mást, hogy ne "kelljen" kötni, pedig ugye senki nem áll mögöttem, és üti a fejemet, hogy kényszerítsen :-D

    VálaszTörlés
  2. Remélem nemsokára mutatom :)
    Maris, a fekete nem pápaszemeseknek való :D mondom én a -3,75-ömmel :D

    VálaszTörlés
  3. Egy hős vagy! kisgyerek mellet kötni, ráadásul feketét, rávarrt csipkével... és gondolom néhány nuppal , igazán dicséretes.

    VálaszTörlés
  4. Elpirulok :) nupp 936 :) de a leginkább nehezítő faktor a színe, ez tény.

    VálaszTörlés
  5. Annamari, le a kalappal előtted! De azért látni szeretném :)

    VálaszTörlés
  6. Mindenképpen fotózni fogom! De még ázik, majd csak este fogom blokkolni, reggel leszedni a drótokról. S viszem magammal ki falura, szálakat elvarrni és gépet is viszek :)

    VálaszTörlés