2012. július 5., csütörtök

Új kötős felállás

Ez így hatékony. Ludmilla csak úgy alszik el ha mellette vagyok, és amikor már előrehaladott a folyamat akkor az sem baj ha valami mással foglalkozom.
Ma már megkötöttem 2 sort, miközban a kép bal alsó sarka felől ültem. Tegnap este pedig ugyanilyenformán megkötöttem az első 56 nuppot tartalmazó sort (összesen 4 ilyen van). Megyek is vissza.

7 megjegyzés:

  1. Látod, megoldódik a kötés is. Ludmilla egy tündér. Imádom, amikor így eldobják magukat. :)

    VálaszTörlés
  2. Szeretjük az ilyen fotókat:)
    Akár minden nap jöhet:)

    VálaszTörlés
  3. Nagyon jó kép lett!
    Annyira aranyosak, amikor a kiskezük még nem ér össze a fejük fölött, meg különben is ökölben, derékszögben. Hjajj, és a babacombok!!!!!
    Hasfájással mi a helyzet?

    VálaszTörlés
  4. Tündér!!!
    Nem lehet elég korán kezdeni. Már tanítod kötni?:)))

    VálaszTörlés
  5. Napok óta ez az első klassz dolog, ez kis tündérke....Na ilyenkor minden rossz el van felejtve, még ez a dögmeleg is enyhül. Hozzál még sok sok képet, legyen valami jó nekünk is.

    VálaszTörlés
  6. Kis hanyattbéka :-D
    Hihetetlen, hogy így is lehet aludni :-))))
    Asszem, nagyot nőtt ez a Ludmilla lány! Nemokára kezdhetem mutogatni a fotóit Bence unokaöcsémnek!!!! (Vagy őrá Zsófika pályázik? :-))))

    VálaszTörlés
  7. Kis hanyattbéka :-D
    Hihetetlen, hogy így is lehet aludni :-))))
    Asszem, nagyot nőtt ez a Ludmilla lány! Nemokára kezdhetem mutogatni a fotóit Bence unokaöcsémnek!!!! (Vagy őrá Zsófika pályázik? :-))))

    VálaszTörlés