2012. június 22., péntek

Nyár derekán

Nálunk nem szokás ünnepelni, de nekünk nagy nap a volt a tegnap: Midsummer, a nyár dereka. Szeretem az év ezen szakaszát, ilyenkor sok a fény, hosszú a nappal, meleg van (én jól bírom, de Klára elég nehezen), szépek a fények. Igazi nyár ez.
Kiültünk a dombtetőnkre, és vártuk a napnyugtát. Én akkor még bóklásztam a környéken,
a "füvezést" nem bírom abbahagyni,
pedig elég nehezen feküdtem le és álltam fel, de a pitypang termései is megfogtak,
ahogy a napot is megfogták a pihéik közé.
Mire a nap épp lement volna, Ludmilla átvágtta a fotózási terveket. Ez már ilyen lesz innen tova :)
UPDATE:
Itt van a kis huncut is:

12 megjegyzés:

  1. Sikerült elkapnod pár szép pillanatot!
    Már "csak" ilyen az anyák sorsa, nincs is szebb pillanat, ha a gyermeked hív.

    VálaszTörlés
  2. Annamari, lehetne egy kérésem?! Megmondanád nekem, hány centi egy ekkora pötty kislánynak a mellkörmérete? Októberre szeretnék egy szettet kötni kis főkötővel,de szerintem amit a könyvemben adtak meg, az túl nagy. Én úgy 40 centire gondoltam kötni a kardigánt, hogy az jó 0-3 hónaposnak, de nem tudom, igaz-e. Pedig azt gondoltam, sosem felejtem el ezeket a méretek, és tessék, 3 év után már nem tudom....

    VálaszTörlés
  3. Hol maradt a kép a lánykádról?????

    VálaszTörlés
  4. Csodálatosak a fotóid!
    Egy picit én is hiányoltam egy kislányfotót a végéről... ;)

    VálaszTörlés
  5. Hát igen :) inkább babáztam, de nem is bánom a naplementét :)
    Zsoofi, neki most PONTOSAN 40 cm a mellkörmérete. (De lassan 5 kilós, már van olyan 0-3 hónaposnak való ruhadarab amit kinőtt)

    VálaszTörlés
  6. Rég jártam erre, öröm látni, milyen édes-szép a kislányod, Annamari!

    VálaszTörlés
  7. de édes. na és most nyillalt belém, ahogy olvaslak, hogy már a nyár derekán járunk. hiszen csak most kezdődött. és a kislányod is hogy nő...

    VálaszTörlés
  8. Klára a legszebb virágszál a füveid között :-D Cukipofi :-D

    VálaszTörlés
  9. Köszönöm!!!
    És hihetetlen, milyen tempóban nől ez a prücsök! Csodaszép, ám! :)

    VálaszTörlés
  10. óh, de nagyon aranyoooooos! nagyon...:)

    VálaszTörlés
  11. Köszönöm mindenkinek!
    Mrs Yarnart, sajnos, már rövidülnek a nappalok :(

    VálaszTörlés
  12. Nagyon cuki kislányka, sokat gömbölyödött.

    VálaszTörlés