2012. május 26., szombat

Nyugalom

kora reggel.

19 megjegyzés:

  1. iriiiiiiiigy. nagyon irigy! :)))

    VálaszTörlés
  2. A pofikája már három hónaposnyi. Szinte érzem az illatát.

    VálaszTörlés
  3. Jaj de nagyon cuki, hogy fogja a kezedet.

    VálaszTörlés
  4. Nagyon sok szeretettel gratulálok és jó egészséget, sok boldogságot kívánok!

    VálaszTörlés
  5. Édes nagyon! Sok örömöd legyen benne!

    VálaszTörlés
  6. Gyönyörű kislányotok van:)
    Most már másképp nézek a kicsi babákra, belegondolok hogy két hónap múlva már mi is talán...

    VálaszTörlés
  7. Kicsit nagy ez a gyermek :) már 4 kiló fölött van a kis zabagép :) Tényleg olyan kis édes ahogy kapaszkodik a kezembe :) olyankor olyan nyugis. Bezzeg amikor jönnek a görcsök, akkor már nem :( na de ezen is túlleszünk...

    VálaszTörlés
  8. nagyon édes! (a görcsök ellen meg annyi mindent javasolnak)

    VálaszTörlés
  9. Ha az olyan egyszerű volna... :(

    VálaszTörlés
  10. Nekünk a görcsök ellen egyik csöpp sem jött be, ami a legjobb volt, az a láb emelgetése, körözése. De azért ezt, szerinem, csak átvészelni lehet... De hamarabb túllesztek rajta, mint gondolnád! Fel a fejjel!
    És annyira gyönyörű ez a kislány!!!!

    VálaszTörlés
  11. Köszönöm, lányok.
    Zsoofi, nálunk is a lábak megdolgoztatása válik be meg a hajszárító. Fog ez menni!

    VálaszTörlés
  12. hajszárító? azt hogyan?:)
    inkább nem írom le, mik jutottak az eszembe....:))

    VálaszTörlés
  13. hajszárítóval fújjuk a hasát, a meleg levegő ellazítja :)

    VálaszTörlés