Kicsit nagy ez a gyermek :) már 4 kiló fölött van a kis zabagép :) Tényleg olyan kis édes ahogy kapaszkodik a kezembe :) olyankor olyan nyugis. Bezzeg amikor jönnek a görcsök, akkor már nem :( na de ezen is túlleszünk...
Nekünk a görcsök ellen egyik csöpp sem jött be, ami a legjobb volt, az a láb emelgetése, körözése. De azért ezt, szerinem, csak átvészelni lehet... De hamarabb túllesztek rajta, mint gondolnád! Fel a fejjel! És annyira gyönyörű ez a kislány!!!!
Kicsi aranyos:)
VálaszTörlésiriiiiiiiigy. nagyon irigy! :)))
VálaszTörlésGyonyoru!
VálaszTörlésA pofikája már három hónaposnyi. Szinte érzem az illatát.
VálaszTörlésJaj de nagyon cuki, hogy fogja a kezedet.
VálaszTörlésNagyon sok szeretettel gratulálok és jó egészséget, sok boldogságot kívánok!
VálaszTörlésGyönyörű baba!!!
VálaszTörlésEgy tündérke!
VálaszTörlésÉdes nagyon! Sok örömöd legyen benne!
VálaszTörlésGyönyörű kislányotok van:)
VálaszTörlésMost már másképp nézek a kicsi babákra, belegondolok hogy két hónap múlva már mi is talán...
Kicsit nagy ez a gyermek :) már 4 kiló fölött van a kis zabagép :) Tényleg olyan kis édes ahogy kapaszkodik a kezembe :) olyankor olyan nyugis. Bezzeg amikor jönnek a görcsök, akkor már nem :( na de ezen is túlleszünk...
VálaszTörlésnagyon édes! (a görcsök ellen meg annyi mindent javasolnak)
VálaszTörlésHa az olyan egyszerű volna... :(
VálaszTörlésNagyon irigyellek!
VálaszTörlésAndrea
Nekünk a görcsök ellen egyik csöpp sem jött be, ami a legjobb volt, az a láb emelgetése, körözése. De azért ezt, szerinem, csak átvészelni lehet... De hamarabb túllesztek rajta, mint gondolnád! Fel a fejjel!
VálaszTörlésÉs annyira gyönyörű ez a kislány!!!!
Aranybogár :-)
VálaszTörlésKöszönöm, lányok.
VálaszTörlésZsoofi, nálunk is a lábak megdolgoztatása válik be meg a hajszárító. Fog ez menni!
hajszárító? azt hogyan?:)
VálaszTörlésinkább nem írom le, mik jutottak az eszembe....:))
hajszárítóval fújjuk a hasát, a meleg levegő ellazítja :)
VálaszTörlés