Május 11-én reggel 6:35-kor megszületett Klára
3600 gramm, 55 cm.
Nem volt könnyű munka, de minden pillanata megérte. 31 óra vajúdás után végül császár lett, a leányzó homlokkal jött volna előre, úgy meg nem lehet.
Egyelőre eszik és alszik, ha egyik sem, akkor sír (ez ritka). Még ismerkedünk egymással, az összeszokás azért elvesz egy kis időt - és néha nagyon haragszom magamra, hogy nem tudom mit gondol vagy mit szeretne. Most már itthon vagyunk, és biztos vagyok benne, hogy egyre jobban fog menni minden.
Noha sok kellemetlen fogást megtapasztaltam a szülés során egyáltalán nem maradtak negatív élményeim, a szülésrésze a dolgoknak semmi fizikai nyomot nem hagyott bennem. Már csak annyit tudok, hogy nagyon fájt, de hogy hol, mi és mennyire, azt nem tudom feleleveníteni (arra emlékszem, hogy időnként káromkodtam és morcos voltam). Ami emlékként megmaradt az a határtalan boldogság amikor meghallottam a hangját és a határtalan fáradtság 2 átvajúdott éjszaka után.
Jöhet a testvér.

Gratulálok és sok örömet kívánok mindkettőtöknek ( mindhármatoknak) a közös élethez. És gyönyörű!
VálaszTörlésSzeretettel gratulálok és nagyon sok egészséget, boldogságot kívánok édes kicsi Klárának és, persze, a szüleinek is! :)
VálaszTörlésDrága Annamari, akkor hát eljött az ideje:) Nagy - nagy ölelés és gratula nektek, ehhez az aranyos csöppséghez:)
VálaszTörlésEgyem azt a fitos orrát! Gyönyörű kislány, nagyon sok boldogságot kívánok!!!!
VálaszTörlésGratulálok! Csodás időszak előtt álltok! :-)))
VálaszTörlésIsten hozta Klárát!
VálaszTörlésSzeretettel gratulálok és minden elképzelhetö jót kívánok a kis Klárának és a szüleinek.
VálaszTörlésIsten hozta közénk!:)
Gratulálok és jó egészséget kívánok.
VálaszTörlésRemélem a császár ellenére van már tejed. Minél hosszabb szoptatási időszakot kívánok nektek. :D
Nagyon aranyos!!! Sok-sok örömöt Nektek, egymásnak, együtt! S hogy mit akar, ha sír? Már nem ma volt, de jól emlékszem: cici-szopi nálunk bevált minden sírás ellen.
VálaszTörlésAndrea
Istenem, de szép:)) Ő is és amit írsz róla..
VálaszTörlésGratulálunk nektek sok-sok szeretettel, szép ismerkedést:)
Nagyon sok boldogságot kívánok mindhármótoknak, és persze a tervezett testvér(ek)nek is!
VálaszTörlésSzeretettel:
Zsangyal
Gratulálok,és jó egészséget!
VálaszTörlés... és a takaró!!:)))
VálaszTörlésGratulálok:) Gyönyörű a kis Klára:) Nagyon boldog babázást és összeszokást kívánok nektek:)
VálaszTörlésNagyon örülök, hogy így élted meg, ezt olyan jó olvasni! Nagyon sok boldogságot, jó egészséget kívánok Nektek!
VálaszTörlésGratulálok, minden jót kívánok nektek!
VálaszTörlésGratulálok Annamari a gönyörüszép nevü kislányotokhoz!
VálaszTörlésGratulálok és sok boldogságot kívánok!
VálaszTörlésNagyon- nagyon gratulálok a gyönyörű nevű Kislányodhoz!
VálaszTörlésLegyetek egészségesek, boldogok mindhárman (aztán majd négyen...)!
Már nagyon vártam a hírt!
Gratulálok!!!:)))
VálaszTörlésSok boldogságot és jó egészséget mindannyiótoknak!
Gratulálok!:-) Teljék Benne sok örömötök, nagyon sok boldogságot és sok-sok türelmet.
VálaszTörlésCongratulations, so sweet angel:)!
VálaszTörlésÉn is gratulálok, jó egészséget és sok boldogságot kívánok.
VálaszTörlésjó egészséget, sok boldogságot! szeretettel gratulálok én is!
VálaszTörlésSzívből gratulálok, sok erőt, egészséget kívánok a kis Klára nevelgetéséhez!
VálaszTörlésMár nagyon sokat gondoltam Rátok!
Igen, minden csak egyre jobb lesz, meglátod! Aztán hol rosszabb, hol jobb, de Vele csodás az Élet!
Sok puszi Nektek!!!
Gratulálok és minden jót kívánok, a babának, mamának...és jó egészséget!
VálaszTörlésÓóóóóóh mennyire vártam ezt a bejegyzést!!!!!!!!!!!!
VálaszTörlésÚgy féltettelek...... de mivel okosságot nem tudtam butaságot nem akartam írni:)
Végre túl vagy a nehezén, majd megismeritek egymást nem sokára kitalálod a csöppséged minden gondolatát óhaját, kívánságát és "Ő " is a tiédet (anya, lánya) kapcsolat kialakul engedj teret a férfinépnek is:)
Jó egészséget a kis Klárának, neked és a férjednek!!!
Gratulálk!
Gratulálok a gyönyörű kislányodhoz! És persze nagyon sok boldogságot kívánok neked az anyaságban! :)
VálaszTörlésAnnamari! Gratulálok, nagyon szép babád lett! Puszi! M.
VálaszTörlésNagyon örülök, hogy ilyen aranyos, egészséges, csodaszép, kis pisze orrú lánykád született. Hú mennyit fogsz majd kötni neki.... Puszillak.
VálaszTörlésMár sokan vártuk veled ezt a szépséges kislányt!
VálaszTörlésLegyetek nagyon boldogok, és teljék sok örömötök egymásban! Gratulálok nektek! ♥
Nagyon cuki, gratulálok, sokat gondoltam rátok. Mindig lestem, mikor írsz már :) Sok örömöt, boldogságot kívánok! :)
VálaszTörlés(és türelmet, kitartást, megértést...)
Örülök,hogy túl vagytok rajta és pozitív emlékeid maradtak ilyen friss esemény után.Gratulálok az édes kicsi lányhoz,jó egészséget az egész családnak ,teljék sok örömötök benne. Aztán....jöhet/nek a kistestvér/ek is!
VálaszTörlésVégre,végre,végre:)
VálaszTörlésCsupa szépet,jót,örömöt neki és nektek is!
Megyek ám nemsokára,és meggyámbászom egy kicsit a picurt:)
Annamari, már nagyon vártuk ezt a jó hírt:-)
VálaszTörlésSok-sok boldogságot kívánok nektek a pici lánykával - aki velem együtt fogja ünnepelni a szülinapját:-D
Kívánok nektek minden jót, sok tejecskét, neked, ha lehet, pihenést is. S hamarosan készítheted a kötött csodákat a kis Klárának!
SZÍVBŐL GRATULÁLOK! ♥
VálaszTörlésSzívből gratulálok drága Annamari, gyönyörű baba:) már nagyon vártam ezt a fotót, sok boldogságot, egészséget, és örömet kívánok nektek.
VálaszTörlésSzívből gratulálok ehhez a kis szépséghez, minden szépet és jót kívánok Nektek!!!
VálaszTörlésGratulálok a kis Klárához!
VálaszTörlésGratulálok ehhez a gyönyörű kislányhoz, erőt, egészséget kívánok Nektek!!!
VálaszTörlésGratulálok én is!
VálaszTörlésHajrá a többihez és kitartás! ;-D :-D
Édes Picurka! :)
VálaszTörlésGratulálok! Csak hallgass az ösztöneidre, a kis tündér mindenre megtanít, amit tudni érdemes. ;)
Kedves Annamari,
VálaszTörléssok szeretettel gratulálok a gyönyörü kislányhoz, jó egészséget és minden jót kívánok nektek.
Jajistenem, de lemaradtam!
VálaszTörlésGyönyörű kislány, szeretettel gratulálok! Kívánok mindannyiótoknak nagyon sok boldogságot, egészséget, sok örömöt a családi élethez!:)
Annamari kedes, örömmel olvastam ezt a bejegyzést, gratulálok a gyönyörű kislányotokhoz! Igazi, erős nő vagy, ilyen hosszú vajúdás ellenére fantasztikus, milyen pozitívan éled meg a szülést! Jó egészséget kívánok mindhármótoknak! És egyetértek Zsuzsával, hallgass az ösztöneidre!
VálaszTörlésŐszinte szívvel gratulálok a gyönyörű pici lányhoz és nagyon boldog életet kívánok mindhármótoknak!
VálaszTörlésNe haragudj Magadra,egykettőre megismeritek egymást és tudni fogod mikor, hogy és miért sír,ha sír!:-)
Köszönöm a jókívánságokat! Már haladunk a kapcsolatunkban :)
VálaszTörlésThank you!
Nagyon sok boldogságot kívánok a kis jövevényhez
VálaszTörlésGratulalok! Gyonyoru kislany! Egesszeget az egesz csaladnak es sok boldogsagot!
VálaszTörlésKissé megkésve, de annál nagyobb szeretettel kívánok mindhármatoknak sok örömet egymásban, és jó egészséget. Remélem, a kötőtűt már megmutattad neki!!
VálaszTörlésA szokásos fáziskéséssel gratulálok az édes szépnevű Klára babához! Sok puszi a Családnak!
VálaszTörlésKöszönjük :)
VálaszTörlésA kötőtűkkel én szemezgetek, nagyon piszkálja az agyamat egy nyári takaró neki :) úgyhogy látni fogja :)
Nagyon sok szeretettel gratulálok én is! Sok boldogságot, egészséget és minden jót kívánok nektek! ♥♥♥
VálaszTörlésKöszönöm, Gabella!
VálaszTörlésGratulalok!
VálaszTörlésSzívből gratulálok és jó egészséget kívánok!
VálaszTörlésPuszi a családnak.
Szervusztok! :)
VálaszTörlésÉn is gratulálok, együtt érzek veled, nekem április 7-én született meg a fiam, igaz én nem vajúdtam olyan sokat, mert rögtön császároztak. Tejecske remélem nektek is van, sokkal könnyebb, mint tápszerezni! :)
Jó egészséget, és lelkierőt az éjszakázáshoz! Majd elmúlik! Idő kérdése! :)
Fpárduc
Fpárduc, köszönöm, köszönjük, nektek is minden jót kívánunk! Tej most már van, de az elején bajban voltam (császár miatt). Közben úgy gépelek egy kézzel, hogy itt van a kicsi az ölemben, szundikál. A tied is ilyen ölbenülős-fajta?
VálaszTörlés