2012. január 3., kedd

Tavalyi

2011 utolsó köteménye. Darabjaiban mutattam már, összevarrva ilyen lett a Swiss Miss:
Zsófin nem készült kép róla, amikor itt jártak épp a legfájdalmasabb napjaimat éltem, így nem ficánkoltam túl sokat, maradt a pici vállfán fotózás. Zsófin persze jobban áll, a vállfa akármilyen icipici, csak szétcibálja a vállát. A méretet ez alkalommal tökéletesen eltaláltam. Azt hiszem, kezdek ráhangolódni a picike darabokra. Épp ideje.

12 megjegyzés:

  1. Nagyon cuki a kardigán. Én is imádom ezt a darázs-mintát.

    VálaszTörlés
  2. Nagyon jól sikerült!
    Ráhangolódás után majd kezdheted a sorozat kötést:)

    VálaszTörlés
  3. Nagyon aranyos!
    Látom már 23 hetes vagy, kiderült már, hogy mi lesz a kis pocaklakód? :)
    Én csak titkon reménykedek, hogy nekünk ezúttal kislányunk lesz (báe egy vetélés után a lényeg, hogy egészséges legyen) és ilyen csodás darabokat tudjak kötni neki!

    VálaszTörlés
  4. Vigyázz, hogy ne ess az én hibámba. Mielőtt saját gyerekem lett, keresztlányomnak csodálatos kis kötött ruhácskákat, kötött napozókat gyártottam szakmányban. Aztán felvilágosítottak, hogy ha meleg van, a kötött sok, ha hideg, a ruhácska kevés.

    VálaszTörlés
  5. Tündéri kis kardigán:) Nagyon ügyes vagy:)

    VálaszTörlés
  6. Majd ha már kisebb méretű leszek, meglehetséges, hogy magamnak is kötök ilyenmintás valamit.
    Mikor? Április végén? :)
    Hangolódok, csak kicsit dilemmában is vagyok Márta néni jól rátapintott. Hogy mit kössek? Április végén-május elején mire lesz szüksége?
    Viki, nagy gratula! Hogy vagy? (én ilyenkor még igen rosszul voltam...)
    Nekünk már 2x lánynak mutatta magát az apróság, majd meglátjuk :)

    VálaszTörlés
  7. Köszi! :)
    Most már jobban vagyok, 1x hánytam, de ingerem minden nap van, különösen, ha főzni kell és ha kicsit éhes vagyok. :S
    Most a savam kezdett el dolgozni, az Csabikával annyira durva volt, hogy az utolsó 2 hónapot esténként végigbőgtem, mert nem tudtam letenni a fejem, majd megfulladtam...
    Én jövő héten megyek a 12. heti UH-ra, remélem ott is minden rendben lesz.

    Ha már 2x kislánynak mutatta magát a Ti kis pocaklakótok, akkor valószínűleg nem avanzsálódik férfiúvá. :)

    VálaszTörlés
  8. április? az már mindjárt itt van ám :o)

    VálaszTörlés
  9. nagyon aranyos kis kardigán! képzelem, milyen csinos volt benne Zsófi :) hogy április-májusban mire lesz szüksége a picinek? gondolom, egy kis takaró hasznos lehet még enyhébb időben is.

    VálaszTörlés
  10. Nagyon elegáns lett ez a kis kardi! Április-május? Takaró szerintem is jó ötlet, én turiban találtam tiszta pamutból kötöttet (szerencsére kettőt :) ), rengeteget használtuk. Aztán kicsit nagyobb méretben előre is lehet dolgozni, de mindenképpen vékony, ill. pamutos fonalat választanék.

    VálaszTörlés