Tegnap este híradónézés közben az egyik kormányszóvivő több nyilatkozatát is mutatták, erről eszembe jutott hogy gyrost akarok enni. Persze ez mára maradt, tegnap már lusta voltam a hosszas előkészületekhez, de most megyek pitát sütni.
Nem tehetek róla, számomra csak ennyi jót mutat magából a politika...
Igen egészséges hozzáállás! Ne is a bosszankodás maradjon, inkább egy finom ebéd emléke :)
VálaszTörlésha-ha! engem is kb. ilyen szinten érdekel :) mármint a politika
VálaszTörlésEngem talán még ilyen szinten sem érdekel, de hogy jutott eszedbe róla éppen a gyros?:)
VálaszTörlés:)
VálaszTörlésGiróSz ász András :) eccerűen így :)