2012. január 7., szombat

A politikának haszna is van

Tegnap este híradónézés közben az egyik kormányszóvivő több nyilatkozatát is mutatták, erről eszembe jutott hogy gyrost akarok enni. Persze ez mára maradt, tegnap már lusta voltam a hosszas előkészületekhez, de most megyek pitát sütni.
Nem tehetek róla, számomra csak ennyi jót mutat magából a politika...

4 megjegyzés:

  1. Igen egészséges hozzáállás! Ne is a bosszankodás maradjon, inkább egy finom ebéd emléke :)

    VálaszTörlés
  2. ha-ha! engem is kb. ilyen szinten érdekel :) mármint a politika

    VálaszTörlés
  3. Engem talán még ilyen szinten sem érdekel, de hogy jutott eszedbe róla éppen a gyros?:)

    VálaszTörlés
  4. :)
    GiróSz ász András :) eccerűen így :)

    VálaszTörlés