2011. február 3., csütörtök

Teljesen más

ügyben ma kénytelen voltam bemenni a központi üzletbe, ahol fonalak is vannak. De tényleg másért mentem!
És mit látok? Bővül a fonalválaszték.
Természetesen egy motringot hazahoztam kipróbálni.
A neve Alizé, van benne némi gyapjú is.
A színe viszont olyan, hogy nem tudtam otthagyni...

6 megjegyzés:

  1. Juj de jó szín!Én is hasonlóval szemeztem karácsony előtt,de sajnos nem vettem meg:-((
    Kiváncsi leszek,mit csinálsz belőle és hogy mutat majd:-))

    VálaszTörlés
  2. Azt hiszem vétek lett volna ott hagynod. Nagyon tetszik a színe!

    VálaszTörlés
  3. Fantasztikus színei vannak, nem csodálom, hogy hazament veled !

    VálaszTörlés
  4. Ezt én sem bírtam volna otthagyni :))

    VálaszTörlés
  5. Szépséges, bár én is kacérkodhatnék ilyen szépségekkel.

    VálaszTörlés
  6. Ugye :o)
    Még nem kötöttem belőle, de azt hiszem, holnap kipróbálom, de ha nem is, hétfőn megpróbálok elugrani még egy motringért.
    Petunia, gyógyulást!

    VálaszTörlés