ügyben ma kénytelen voltam bemenni a központi üzletbe, ahol fonalak is vannak. De tényleg másért mentem!
És mit látok? Bővül a fonalválaszték.
Természetesen egy motringot hazahoztam kipróbálni.
A neve Alizé, van benne némi gyapjú is.
A színe viszont olyan, hogy nem tudtam otthagyni...

Juj de jó szín!Én is hasonlóval szemeztem karácsony előtt,de sajnos nem vettem meg:-((
VálaszTörlésKiváncsi leszek,mit csinálsz belőle és hogy mutat majd:-))
Azt hiszem vétek lett volna ott hagynod. Nagyon tetszik a színe!
VálaszTörlésFantasztikus színei vannak, nem csodálom, hogy hazament veled !
VálaszTörlésEzt én sem bírtam volna otthagyni :))
VálaszTörlésSzépséges, bár én is kacérkodhatnék ilyen szépségekkel.
VálaszTörlésUgye :o)
VálaszTörlésMég nem kötöttem belőle, de azt hiszem, holnap kipróbálom, de ha nem is, hétfőn megpróbálok elugrani még egy motringért.
Petunia, gyógyulást!