2010. december 23., csütörtök

Sajnos,

elolvadt... Napközben nagyon pozitívban vannak a hőmérsékletek, minden folyik és csupa sár a környék.
Tavaly ugyanez volt... lesz még fehér Karácsonyunk?!

4 megjegyzés:

  1. Itt is elolvadt a hó, csupa latyak minden:( de jó volna egy igazi havas, csikorgó karácsony!

    VálaszTörlés
  2. Ma csak úgy röpködtek +-ok, + 15 fok volt, árnyékban.
    De jó volna egy kicsit havasabb, egy kicsit csikorgósabb karácsony! Boldog karácsonyt!

    VálaszTörlés
  3. Gyertek ide, itt csikorog és most is hull a hó :( lassan el leszünk zárva a külvilágtól is... (itt ahol 13 fok és esö a jellemzö ebben az évszakban.
    Boldog karácsonyt!!!

    VálaszTörlés
  4. Sajnos itt is nyoma sincs a hónak már :( 2005-ben volt utolsjára fehér karácsonyunk... régen fordítva volt, az ilyen locsogós karácsony volt a reitkább.

    VálaszTörlés