2010. december 6., hétfő

Fényben

Végre látom is az új stólát!
Rájöttem, hogy nem is ezüstszínű, hanem szürkés-bézs. A kötős fehérfényemben határozottan szürke, napfényben határozottan bézs. De mindenképp, csillogó és nagyon puha.
Az adatai:
140*50 cm, 40 gramm.
Az anyaga 100% kasmír
3.5 mm-s tűvel kötöttem, november 28-december 5 között.
A minta a Haapsalu sall-ból, saját összeállításban.
Amilyen egyszerűnek néz ki a motívum, engem annyira megdolgoztatott, nem tudtam megjegyezni majdnem a végéig.
A szegélyét körben kötöttem rá, a felszedett szélszemekre.
Na és természetesen, át lehet húzni egy gyűrűn.
És most többek között ezen dolgozom:
Ez gyorsabban megy, ennek tudom fejből a mintáját. Csak nem volt még elég időm vele foglalkozni.

13 megjegyzés:

  1. Remek, álomszép, csodás ...!!!

    VálaszTörlés
  2. Gyors voltál nagyon és szép lett a végeredmény:)

    VálaszTörlés
  3. Gyönyörűséges!

    Az új is nagyon ígéretes!

    VálaszTörlés
  4. Legyen a színe ezüst vagy bézs, mindenképpen gyönyörű!
    Az újabb darab is szép lesz, az biztos.

    VálaszTörlés
  5. Csodaszép lett a stólád és a most készülő darab is nagyon ígéretesnek mutatkozik :)

    VálaszTörlés
  6. csillogó és nagyon puha és nagyon szép, Annamari, ahogy megszoktam tőled :o))

    VálaszTörlés
  7. Ismét remekeltél, és a készülőfélben lévő is gyönyörűséges lesz.

    VálaszTörlés
  8. Valami találó új becenéven gondolkodom számodra ... Mondjuk: csipketündér? Vagy haapsalu-varázsló? Szóval ismét lenyűgöződtem itt nálad.

    VálaszTörlés
  9. Gyönyörű lett a bézs-ezüst stóla, az előző post képein jól látszik az a finom csillogása, finomsága.No de a következő is igen ígéretes, én olyan petrol kéknek látom a monitoron, nagyon szép már most.

    VálaszTörlés
  10. Csodaszépet alkottál újra!!!! :)

    VálaszTörlés