2010. december 31., péntek

Boldog új évet!

Kívánok mindenkinek egy nagyon szép, nagyon boldog, sikerekben gazdag Újesztendőt!
Kötőslányoknak kívánok sok-sok méter elkötött fonalat!
Boldog Új Évet!
Happy New Year!
An Nou Fericit!

7 megjegyzés:

  1. Annamari Drága, Neked/Nektek is sok szépet-jót kívánok, minden úgy alakuljon, ahogyan azt szeretnéd mind a munkahelyeden, mind a családi életedben, és persze, nem utolsó sorban a kötögetés terén!
    Az előző bejegyzéshez egy mondat: csodajó végignézni a műveiden, szívet-lelket melengető csipkecsodák, és néhány csavaringós alkotás! Sok-sok ilyet még!

    VálaszTörlés
  2. Annamari!
    Nagyon szép új esztendőt kívánok Neked!

    VálaszTörlés
  3. Kedves Annamari!
    Boldog, békés, sikerekben gazdag Újévet kívánok!

    VálaszTörlés
  4. Kívánom viszont Neked is, sikeres és boldog új esztendőt!

    VálaszTörlés
  5. Boldog új esztendőt kívánok!

    VálaszTörlés
  6. Kívánok neked egy olyan 2011-es évet amilyet csak szeretnél. Nagony Boldog Új Évet kívánok és sokszor puszillak.

    VálaszTörlés