2010. november 26., péntek

Csak eljött.

5 megjegyzés:

  1. Esett?

    Annyira szép, de én mindig annyira fázom! :-)

    VálaszTörlés
  2. Nálunk is várható, legalábbis a szakbarbárok szerint:o) Szép-szép, a szobából nézve mondhatni gyönyörű, csak ne fáznék én is, meg ne kellene takarítani:o)

    VálaszTörlés
  3. Nálunk tegnap ebédidöben esett a hó. Itt ahol mindenki azt mondta, mikor ideköltöztünk, hogy nem szokott esni a hó, angy ritkán márciusabn elöfordul némi havazás.... Tengerszint feletti magasságunk 54 m..... -2,8 fok van. Hideg...

    VálaszTörlés
  4. Kicsit. Bentről szép volt, aztán kint hideg volt, és mostanra már el is olvadt és csupa latyak minden... Ezt már nem nagyon szeretem.:o(

    VálaszTörlés